• PGE zebrała 225 litrów krwi w ramach akcji „Kropelka Energii dla Niepodległej”

  12.12.2018

  Pracownicy Grupy PGE oddali aż 225 litrów krwi w ramach ogólnopolskiej akcji krwiodawczej energetyków polskich.

  Więcej
 • Zobacz, jak zmienia się Grupa PGE

  13.09.2018

  Grupa PGE jest liderem w wytwarzaniu energii elektrycznej, pochodzącej z tradycyjnych źródeł, takich jak węgiel, a także ze źródeł odnawialnych. Jesteśmy również największym producentem energii cieplnej, służącej np. do ogrzewania domów. Wszystkie nasze działania podejmowane są z dbałością i troską o środowisko naturalne. Jak to robimy? Jak zmniejszamy nasz wpływ na środowisko? Jak chcemy rozwijać ciepłownictwo w Polsce? Odpowiedź na te i wiele innych pytań, znajdziesz w interaktywnym raporcie rocznym Grupy Kapitałowej PGE za 2017 rok.

  Więcej
 • Zobacz Elektrownię Bełchatów od kuchni!

  24.08.2018

  W najbliższą sobotę, 25 sierpnia, Elektrownia Bełchatów zaprasza na kolejny Dzień Otwarty zorganizowany z okazji obchodów Dnia Energetyka 2018.

  Więcej
 • W Grupie PGE sadzimy lasy nie tylko od święta

  28.06.2018

  W tym roku z okazji Dnia Ziemi posadziliśmy ponad 100 tysięcy drzew na terenie Grupy PGE. Ale lasy sadzimy nie tylko od święta. O środowisko troszczymy się na co dzień.

  Więcej
 • Grupa PGE na podium Rankingu Odpowiedzialnych Firm

  18.06.2018

  Zajęliśmy trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej tegorocznej edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm oraz pierwsze miejsce w kategorii: paliwa, energetyka i wydobycie.

  Więcej