Pakiet „Zdrowa energia PGE” to nowa oferta, która poza gwarancją ceny za energię elektryczną – nawet do 3 lat – obejmuje dodatkowo opiekę medyczną, a w razie awarii instalacji elektrycznej pomoc elektryka.

Klient w centrum zainteresowania

PGE dba o ciągłe podnoszenie jakości obsługi klienta i zapewnianie nowoczesnych usług. Wsłuchujemy się w głos naszych klientów, aby spełnić ich potrzeby i dbamy o bezpieczeństwo i niezawodność dostaw energii elektrycznej. Takie podejście to jeden z filarów działania Grupy PGE i jednocześnie wyraz społecznej odpowiedzialności. Rozwijana od blisko dwóch lat formuła „Prąd z pomocą fachowców” cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Z naszych analiz wynika, że klienci zwracają szczególną uwagę na przewidywalność kosztów, jakie ponoszą w swoim gospodarstwie domowym, a także na wiele wariantów oferty.

Nie tylko sprzedaż energii elektrycznej

„Pomoc medyczna” obejmuje nieszczęśliwy wypadek lub nagłą chorobę. Ten wariant oferty zawiera gwarancję zorganizowania i pokrycia kosztów związanych m.in. z dojazdem lekarza lub wizytą we wskazanej placówce medycznej, wizytą u lekarza specjalisty, diagnostyką obrazową, zabiegami rehabilitacyjnymi, transportem medycznym czy usługami konsultanta szpitalnego.

Z kolei pomoc elektryka jest świadczona w przypadku wystąpienia u klienta awarii instalacji elektrycznej i polega na zorganizowaniu oraz pokryciu kosztów m.in.: dojazdu fachowca, przeprowadzenia czynności diagnostycznych, materiałów lub części użytych do naprawy.

Dla kogo jest ta oferta?

„Zdrowa energia PGE” to oferta skierowana do klientów indywidualnych z segmentu gospodarstw domowych (taryfa G11, G12, G12w, G12n) z całej Polski. Obowiązuje do 30 września 2017 roku i jest dostępna w dwóch wariantach stałej ceny – do końca września 2019 roku lub do końca września 2020 roku. Wybór pakietu jest możliwy przez PGE Contact Center 422 222 222 oraz w każdym ze stacjonarnych Biur Obsługi Klienta PGE Obrót.

Prąd od PGE w co trzecim gniazdku w Polsce

PGE Obrót to jedna z kluczowych spółek Grupy Kapitałowej PGE oraz jeden z największych sprzedawców energii, obsługujący ponad 5 milionów klientów.