• PGE zdobyło najwyższy wynik w branży przemysłowej w XI edycji RESPECT Index

  08.02.2018

  Otrzymaliśmy najwyższy wynik wśród spółek z kategorii „przemysł” notowanych w indeksie RESPECT warszawskiej giełdy papierów wartościowych. Jest to potwierdzenie naszego podejścia do prowadzenia odpowiedzialnego biznesu.

  Więcej
 • Powstają klasy patronackie PGE

  25.01.2018

  PGE objęła patronatem trzy szkoły ponadpodstawowe o technicznym profilu nauczania z powiatu zgorzeleckiego. Klasy patronackie powstają na potrzeby pozyskania w przyszłości kadr do spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna, wchodzącej w skład Grupy PGE.

  Więcej
 • Zapraszamy na narty na Górę Kamieńsk

  19.01.2018

  Miłośnicy białego szaleństwa mogą już korzystać z atrakcji w Ośrodku Sportu i Rekreacji Góra Kamieńsk. Od 18 stycznia 2018 r. na turystów czekają m.in. mały wyciąg talerzykowy BACHLEDA i trasa nr 3 dla początkujących.

  Więcej
 • W Grupie Kapitałowej PGE nie tolerujemy korupcji

  20.12.2017

  Kodeks etyki, Kodeks Postępowania dla Partnerów Biznesowych, Polityka Antykorupcyjna – to wyraz naszego zaangażowania w prowadzenie biznesu w sposób zrównoważony, w poszanowaniu prawa oraz wszystkich, na których jako spółka oddziałujemy.

  Więcej

Czy wiesz że..

Jasny kolor ścian i sufitów powoduje wieczorem późniejsze włączenie światła, ponieważ biała ściana odbija 80% światła na nią padającego.