• PGE zdobyło najwyższy wynik w branży przemysłowej w XI edycji RESPECT Index

  08.02.2018

  Otrzymaliśmy najwyższy wynik wśród spółek z kategorii „przemysł” notowanych w indeksie RESPECT warszawskiej giełdy papierów wartościowych. Jest to potwierdzenie naszego podejścia do prowadzenia odpowiedzialnego biznesu.

  Więcej
 • Powstają klasy patronackie PGE

  25.01.2018

  PGE objęła patronatem trzy szkoły ponadpodstawowe o technicznym profilu nauczania z powiatu zgorzeleckiego. Klasy patronackie powstają na potrzeby pozyskania w przyszłości kadr do spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna, wchodzącej w skład Grupy PGE.

  Więcej
 • Zapraszamy na narty na Górę Kamieńsk

  19.01.2018

  Miłośnicy białego szaleństwa mogą już korzystać z atrakcji w Ośrodku Sportu i Rekreacji Góra Kamieńsk. Od 18 stycznia 2018 r. na turystów czekają m.in. mały wyciąg talerzykowy BACHLEDA i trasa nr 3 dla początkujących.

  Więcej
 • W Grupie Kapitałowej PGE nie tolerujemy korupcji

  20.12.2017

  Kodeks etyki, Kodeks Postępowania dla Partnerów Biznesowych, Polityka Antykorupcyjna – to wyraz naszego zaangażowania w prowadzenie biznesu w sposób zrównoważony, w poszanowaniu prawa oraz wszystkich, na których jako spółka oddziałujemy.

  Więcej

Czy wiesz że..

Jeżeli nie będziesz używał komputera dłużej niż 16 minut, wyłącz go. 16 minut pracy równoważy ilość energii potrzebną do ponownego włączenia.