Nowa oferta sprzedaży energii elektrycznej gwarantuje przedsiębiorcom przewidywane, stałe ceny energii do końca 2010 roku i brak opłaty handlowej do końca 2009 roku. PGE Polska Grupa Energetyczna SA od dłuższego czasu oferuje jedne z najatrakcyjniejszych cen na rynku energii dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Oferta „Taryfy z Parasolem” została przygotowana z myślą o klientach, dla których istotna jest dbałość o poziom kosztów eksploatacyjnych. Nowy produkt PGE gwarantuje przedsiębiorcom stałą cenę energii do końca 2010 roku. Wszyscy, klienci którzy skorzystają z oferty, zostaną także zwolnieni z opłat handlowych do końca 2009 r.

- „Taryfy z Parasolem” to oferta skierowana do najbardziej przewidujących przedsiębiorców, którzy chcą uniknąć ewentualnych wahań kosztów zakupu energii. Wybierając nowy produkt PGE, mogą planować swoje wydatki na energię do końca 2010 roku – stwierdził Romuald Zadrożny, Dyrektor Departamentu Marketingu PGE. Informacje dotyczące nowej oferty PGE dostępne są na stronie www.pgesa.pl/pl/taryfyzparasolem.

Klienci zainteresowani produktami PGE mogą liczyć na pomoc pracowników Biur Obsługi Klienta. Oferta obowiązywać będzie do 31 lipca br.

gkpge_biuroPrasowe_site