• PGE z Orłem „Wprost”

  21.05.2018

  Już trzeci rok z rzędu PGE została nagrodzona Orłem „Wprost”. Grupa była bezkonkurencyjna wśród przedsiębiorstw o największym średnim zysku netto w województwie mazowieckim.

 • W ramach akcji „Lasy pełne energii” Grupa PGE posadziła ponad 100 tys. drzew na 100-lecie odzyskania niepodległości

  17.05.2018

  Grupa PGE zakończyła kolejną edycję autorskiego projektu „Lasy pełne energii”. Podczas tegorocznej, trwającej przez cały kwiecień akcji, pracownicy Grupy PGE, wraz z rodzinami oraz lokalnymi społecznościami, posadzili ponad 100 tys. drzew. To jedno z działań PGE wpisujących się w obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 • PGE wśród najlepszych pracodawców w Polsce

  27.04.2018

  PGE Polska Grupa Energetyczna znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców w Polsce według badania Randstad Employer Brand Research. Najnowszy ranking został opublikowany 25 kwietnia.

  PGE wśród najlepszych pracodawców w Polsce
 • Rusza III edycja programu stażowego "Energia dla przyszłości"

  27.04.2018

  PGE, PKN Orlen, PGNiG oraz Ministerstwo Energii  już po raz trzeci zapraszają studentów do udziału w programie „Energia dla przyszłości”. Trzydziestu najzdolniejszych studentów, wyłonionych w procesie wieloetapowej rekrutacji, będzie miało możliwość poznania z bliska branży energetycznej podczas rocznego, płatnego stażu.

  Rusza III edycja programu stażowego "Energia dla przyszłości"
 • PGE wspiera MEN w odbudowie szkolnictwa zawodowego

  10.04.2018

  PGE Polska Grupa Energetyczna podpisała z Ministerstwem Edukacji Narodowej list intencyjny, którego głównym celem jest podnoszenie jakości i efektywności kształcenia zawodowego w branży elektroenergetycznej oraz dostosowywanie go do wyzwań rozwojowych i zmieniających się potrzeb rynku pracy. Dokument został podpisany 6 kwietnia 2018 roku podczas odbywającego we Wrocławiu Kongresu Powiatów „Dobry Zawód” zorganizowanego przez MEN.