• PGE na podium Rankingu Odpowiedzialnych Firm

  15.06.2018

  Grupa PGE zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej tegorocznej edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm oraz pierwsze miejsce w kategorii: paliwa, energetyka i wydobycie.

 • PGE z najlepszymi Relacjami Inwestorskimi w Polsce

  07.06.2018

  PGE zajęła pierwsze miejsce w tegorocznym rankingu najlepszych Relacji Inwestorskich w Polsce opracowywanym przez Extel oraz trzecie miejsce w rankingu dla Europy Środkowo-Wschodniej.

 • PGE Ventures współpracuje ze środowiskami akademickimi

  30.05.2018

  PGE Ventures nawiązało współpracę ze Stowarzyszeniem Studentów BEST Politechniki Warszawskiej oraz Szkołą Główną Handlową w Warszawie. Przedmiotem współpracy z Politechniką Warszawską była organizacja drugiej z cyklu konferencji BEST Engineering Meeting, w której PGE Ventures wystąpiło w roli Partnera Głównego. 

 • Porozumienie płacowe w Bełchatowie

  28.05.2018

  Zarząd PGE Polskiej Grupy Energetycznej, przy współudziale zarządu spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna, podpisał porozumienie płacowe ze związkami zawodowymi działającymi w Elektrowni Bełchatów i Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów.

 • Koniec sporów płacowych w PGE Obrót i PGE Dystrybucja

  28.05.2018

  Zarząd PGE Polskiej Grupy Energetycznej podpisał porozumienia kończące spory zbiorowe pomiędzy związkami zawodowymi działającymi w dwóch spółkach z Grupy PGE – PGE Obrót i PGE Dystrybucja – i pracodawcami.