• PGE Polska Grupa Energetyczna po raz kolejny sponsorem Szalonych Dni Muzyki

  14.09.2018

  W ostatni weekend września w Warszawie po raz dziewiąty odbędzie się festiwal Szalone Dni Muzyki, organizowany przez Orkiestrę Sinfonia Varsovia. W ciągu trzech dni na łamach Teatru Wielkiego – Opery Narodowej będzie można wysłuchać 55 koncertów w wykonaniu 1000 artystów z różnych stron świata. W tym roku festiwalowi przyświecać będzie hasło „W stronę nowego świata”.

  Szalone Dni Muzyki 2018 W stronę nowego świata_maly.jpg
 • PGE Dzień Sportu na Orliku: cała Polska bawi się na Orlikach

  07.09.2018

  W najbliższą niedzielę na 500 obiektach sportowych w całej Polsce odbędzie się PGE Dzień Sportu na Orliku. To wyjątkowa ogólnopolska akcja mająca na celu zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zaplanowano mnóstwo sportowych atrakcji dla najmłodszych. Organizatorzy zamierzają też zaktywizować rodziców, by to oni stanowili dobry przykład dla swoich dzieci. Akcję promują ambasadorzy, znani sportowcy, m.in. Cezary Trybański.

 • PGE sponsorem tytularnym PGE FKS Stali Mielec

  07.09.2018

  PGE Polska Grupa Energetyczna rozszerzyła współpracę z mieleckim klubem piłkarskim i jest od dzisiaj jego sponsorem tytularnym. Klub nosi teraz nazwę PGE FKS Stal Mielec, a jego celem w tym sezonie jest awans do Ekstraklasy.

 • PGE sponsorem strategicznym Kromer Biecz Festival 2018

  31.07.2018

  Kromer Biecz Festival to święto muzyki dawnej, które odbędzie się w dniach 1-5 sierpnia, w małopolskim Bieczu. PGE Polska Grupa Energetyczna wspiera to wydarzenie od jego drugiej edycji. 

 • PGE mecenasem filmu „Kurier” o Janie Nowaku-Jeziorańskim

  17.07.2018

  „Kurier” to nowy film Władysława Pasikowskiego, reżysera hitów „Jack Strong” i „Pitbull. Ostatni pies”. Sensacyjna historia szpiegowska inspirowana jest sekretną misją słynnego „Kuriera z Warszawy”. Mecenasem produkcji jest PGE Polska Grupa Energetyczna. 

gkpge_biuroPrasowe_site