• Trzy odrzutowo-energetyczne place zabaw na Lotnisku Chopina

  19.02.2018

  Na Lotnisku Chopina działają już trzy niecodzienne place zabaw umilające najmłodszym pasażerom czas oczekiwania na podróż. Dwa znajdują się w Strefie Schengen, a jeden w Non-Schengen. Wszystkie zostały wyposażone w zabawki nawiązujące swoim kształtem do lotnictwa pasażerskiego i energetyki. Na największym spośród placów, który został otwarty dziś, znajdują się zjeżdżalnie w kształcie Dreamlinera LOT-u i elektrowni wiatrowej PGE.

 • PGE najlepsza wśród spółek przemysłowych w XI edycji RESPECT Index

  06.02.2018

  Grupa PGE otrzymała najwyższy wynik wśród spółek z kategorii „przemysł” notowanych w indeksie RESPECT warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. PGE jest obecna w tym indeksie nieprzerwanie od 2011 roku.

  PGE najlepsza wśród spółek przemysłowych w XI edycji RESPECT Index
 • PGE partnerem głównym kongresu PowerPol

  30.01.2018

  PGE Polska Grupa Energetyczna jest partnerem głównym trwającego właśnie XVIII Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego PowerPol. W dyskusji na temat perspektyw dla energetyki w 2018 r. wziął udział Henryk Baranowski, prezes zarządu PGE.

 • PGE Nowa Energia wspiera najlepsze start-upy z regionu

  24.01.2018

  PGE Nowa Energia bierze udział w programie dla start-upów, który ma szansę przynieść przełom w nowych technologiach. Wśród zaproponowanych rozwiązań znalazły się m.in. chatboty do pozyskiwania i obsługi klientów w Internecie, technologie blockchain oraz drukowanie 3D. W lutym zwycięzcy międzynarodowego programu akceleracyjnego Bridge to MassChallenge Warsaw polecą do Bostonu.

 • PGE wraz z klubami sportowymi zasila świąteczną energią

  22.12.2017

  Kluby sportowe współpracujące z PGE zorganizowały szereg przedświątecznych atrakcji dla swoich fanów. Były mecze specjalne, prezenty i wspólna zabawa na boiskach ulubionych drużyn.