Jesteś tutaj: Sponsoring kulturyAktualności ∙ OFF Festival Katowice
powrót

OFF FESTIVAL KATOWICE 2016

   

OFF WE GO, czyli ruszamy w nieznane

Ideą OFF nie jest wpisywanie się w mainstream, czy prezentowanie artystów, których utwory odtwarzane są miliard razy na YouTube. Festiwal co roku prezentuje eklektyczny program muzyczny, adresowany do wytrawnej i świadomej widowni. OFF to wydarzenie,  na którym młodzi fani dobrych brzmień mogą na żywo docenić legendy muzyki alternatywnej, a słuchacze z dłuższym stażem, zaprawieni w festiwalowych bojach, mają okazję zorientować się w najnowszych zjawiskach muzycznych. Line-up OFF Festivalu  jest bardzo pluralistyczny – nie dyskryminuje i nie faworyzuje żadnych gatunków muzycznych. Jakość jest tu jedynym kryterium.

 

OFF WE GO, czyli wyłączamy rutynę

Prócz dostarczania unikatowych przeżyć muzycznych, ważne dla twórców OFF Festivalu jest stworzenie warunków do odpoczynku, relaksu, ‘wyłączenia się’ na kilka dni z codzienności i wylogowania z rutyny. Festiwal staje się okazją do spędzenia przyjemnie czasu ze starymi i nowymi przyjaciółmi. Sprzyja temu starannie zaaranżowany scenografią, zielony teren Doliny Trzech Stawów, na którym nietrudno o kontakt z naturą i doświadczenie chwil spokoju. Także piękne i zaskakujące Katowice stają się doskonałą scenerią do spędzenia prawdziwych mikro-wakacji pełnych wrażeń, ciekawych miejsc i nowych doświadczeń.

 

OFF WE GO, czyli alternatywa na każdym kroku

OFF Festival Katowice to wydarzenie kompletne. Prócz świetnej muzyki serwowanej w przyjaznym otoczeniu na uczestników imprezy czeka także doskonała oferta gastronomiczna, której nie powstydziłby się niejeden stricte kulinarny festiwal. Uważnie planowana i selekcjonowana grupa dostawców zapewnia menu z najwyższej półki – nie ma tam miejsca na przetworzone produkty, czy mrożonki. Potrawy komponowane są z surowców pochodzących z upraw i hodowli ekologicznych, są organiczne lub certyfikowane. Każdy, niezależnie od tego, czy jest weganinem, bezglutenowcem, fanem kuchni regionalnej czy pięciolatkiem - znajdzie coś dla siebie.

 
 

Gdzie: Dolina Trzech Stawów, Katowice, Polska

Oficjalna strona: www.off-festival.pl 

Facebook: https://www.facebook.com/offfestival

Instagram: https://www.instagram.com/offfestival/

Youtube: https://www.youtube.com/user/OFFfestivalTV


OFF FESTIVAL KATOWICE 2016

  • Blisko 100 polskich i zagranicznych artystów muzyki alternatywnej
  • Wydarzenia Towarzyszące: Kawiarnia Literacka - spotkania i panele z autorami
  • PiaskOFFnica – specjalna strefa dla najmłodszych, położona w najcichszym zakątku festiwalowego terenu, w której pod okiem opiekunów i animatorów, dzieci będą miały możliwość brać udział w warsztatach i wspólnych zabawach. W strefie znajdować się będzie również kawiarnia dla rodziców.

 

DO TEJ PORY OGŁOSZENI ARTYŚCI (W KOLEJNOŚCI ALFABETYCZNEJ):

Andrew Weatherall b2b Roman Flügel

Anohni

Beach Slang

Brodka

Clutch

Daniel Avery

DJ Koze

Fidlar

Flatbush Zombies

GusGus

GZA

Jaga Jazzist

Kaliber 44

Lightning Bolt

Liima

Lush

Machinedrum

Mass Gothic

Minor Victories

Mudhoney

Mutoid Man

Napalm Death

Powell

SBB gra "NOWY HORYZONT"

Show Me The Body

Sleaford Mods

The Kills

Thundercat

Willis Earl Beal

Yung Lean

Zimpel/Ziołek