• Sponsoring kultury

Aktualności

PGE Polska Grupa Energetyczna Sponsorem Głównym Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego

22.08.2016

Od ognistego flamenco i rytmicznej hory po skoczne oberki i mazurki – na dwa dni do Siedlec zjadą zespoły ludowe z różnych stron Europy, by promować tradycje i kulturę swoich regionów. Wszystko w ramach Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego

Więcej

PGE partnerem Kromer Festival

10.08.2016

Kromer Festival to święto muzyki dawnej w wykonaniu gwiazd, które odbędzie się w dniach 11-14 sierpnia, w małopolskim Bieczu. Partnerem tegorocznej, drugiej edycji festiwalu, jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

Więcej

PGE mecenasem projektu „Blizny pamięci – rzecz o Janie Karskim”

04.08.2016

Od sierpnia do października w dziesięciu miastach Polski będzie można zobaczyć spektakl o Janie Karskim, legendarnym kurierze i emisariuszu władz Polskiego Państwa Podziemnego. Mecenasem tego projektu jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

Więcej

PGE zaprasza na OFF Festival Katowice 2016

03.08.2016

5 sierpnia rusza jedenasta edycja OFF Festival Katowice. PGE Polska Grupa Energetyczna po raz kolejny jest partnerem tego cieszącego się niesłabnącą popularnością wydarzenia muzycznego. Grupa zaprasza również do odwiedzenia swojej strefy. Na uczestników festiwalu czekają wygodne leżaki, inspirujące rozmowy i ciekawe dźwięki.

Więcej