• Sponsoring kultury

Aktualności

Szalone Dni Muzyki z PGE Polską Grupą Energetyczną

20.09.2016

3 dni, 60 koncertów, 1000 artystów – tak zapowiada się najbliższy weekend w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej. W dniach 23-25 września odbędzie się tam już siódma polska edycja Szalonych Dni Muzyki. Organizatorem tego wyjątkowego wydarzenia jest Orkiestra Sinfonia Varsovia, C.R.E.A. i Fundacja Ogrody Muzyczne, a partnerem głównym – PGE Polska Grupa Energetyczna.

Więcej

PGE Polska Grupa Energetyczna Sponsorem Głównym Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego

22.08.2016

Od ognistego flamenco i rytmicznej hory po skoczne oberki i mazurki – na dwa dni do Siedlec zjadą zespoły ludowe z różnych stron Europy, by promować tradycje i kulturę swoich regionów. Wszystko w ramach Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego

Więcej

PGE partnerem Kromer Festival

10.08.2016

Kromer Festival to święto muzyki dawnej w wykonaniu gwiazd, które odbędzie się w dniach 11-14 sierpnia, w małopolskim Bieczu. Partnerem tegorocznej, drugiej edycji festiwalu, jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

Więcej

PGE mecenasem projektu „Blizny pamięci – rzecz o Janie Karskim”

04.08.2016

Od sierpnia do października w dziesięciu miastach Polski będzie można zobaczyć spektakl o Janie Karskim, legendarnym kurierze i emisariuszu władz Polskiego Państwa Podziemnego. Mecenasem tego projektu jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

Więcej