Jesteś tutaj: Biuro prasowe ∙ Kontakt

Kontakt

Kontakt do Biura Prasowego: biuro.prasowe@gkpge.pl

Kontakt przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli mediów.

 

 

Agnieszka Zawartko
Dyrektor Departamentu Komunikacji i Marketingu
Grupa Kapitałowa PGE

komunikacja.marketing@gkpge.pl 22 340 20 67


Maciej Szczepaniuk
Rzecznik prasowy
Grupa Kapitałowa PGE
biuro.prasowe@gkpge.pl 785 092 211


Agnieszka Pawelska
Biuro prasowe
Grupa Kapitałowa PGE
agnieszka.pawelska@gkpge.pl 695 102 997


Sandra Apanasionek Biuro Komunikacji
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna
www.pgegiek.pl
sandra.apanasionek@gkpge.pl 693 900 134


Iwona Paziak
Rzecznik prasowy
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna
www.pgegiek.pl
obecnie na urlopie macierzyńskim
iwona.paziak@gkpge.pl


Mariusz Majewski
Rzecznik prasowy
PGE Obrót
www.pge-obrot.pl
mariusz.majewski@gkpge.pl 885 757 520


Adam Rafalski
Rzecznik prasowy
PGE Dystrybucja
www.pgedystrybucja.pl
adam.rafalski@pgedystrybucja.pl 695 101 053


Michał Kucaj
Biuro Komunikacji Korporacyjnej
PGE Energia Odnawialna
www.pgeeo.pl
michal.kucaj@gkpge.pl 663 966 668


Paulina Sala Biuro Zarządu i Komunikacji
PGE EJ 1
www.pgeej1.pl
paulina.sala@gkpge.pl 695 100 195