Jesteś tutaj: Biuro prasoweKomunikaty prasowe ∙ Wszystkie

Komunikaty prasowe

Kraków włącza się do projektu PGE „e-Mobility”

13.04.2017

PGE rozszerza pilotażowy projekt „e-Mobility” o kolejną lokalizację – aglomerację krakowską. 13 kwietnia został podpisany list intencyjny pomiędzy PGE Polską Grupą Energetyczną i Wojewodą Małopolskim dotyczący współpracy przy rozwijaniu infrastruktury ładowania oraz tworzenia systemu zachęcającego podmioty publiczne i prywatne do korzystania z pojazdów elektrycznych.

Więcej

Pstryk i Bzik z PGE nauczą dzieci zasad bezpieczeństwa

12.04.2017

Fundacja PGE przygotowała dla dzieci z najmłodszych klas niezwykłą edukacyjną przygodę. Na terenie działania Grupy Kapitałowej PGE wystawiany jest spektakl teatralny „Jak Pstryk i Bzik zostali oświeceni” o bezpiecznym i oszczędnym korzystaniu z energii elektrycznej.

Więcej

Wolontariusze PGE pomogą po raz czwarty

03.04.2017

Blisko 300 pracowników Grupy Kapitałowej PGE zaangażuje się w tym roku w działania wolontariackie. W całej Polsce zrealizują 50 prospołecznych projektów na rzecz lokalnych społeczności.

Więcej

Działania CSR Grupy PGE docenione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu

30.03.2017

Siedem dobrych praktyk CSR realizowanych w ubiegłym roku przez PGE Polską Grupę Energetyczną znalazło się w raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre praktyki 2016”. Autorem publikacji jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Więcej

Kampania „Daj się oświecić” z nagrodą MP Power

27.03.2017

Projekt prezentujący techniki nieuczciwych sprzedawców energii, często podszywających się pod markę PGE, zdobył uznanie w kategorii "CSR w branży eventowej".

Więcej