Jesteś tutaj: Biuro prasoweKomunikaty prasowe ∙ Wszystkie

Komunikaty prasowe

Mikołaje z PGE obdarowali dzieci z domów dziecka

06.12.2016

Fundacja PGE oraz pracownicy PGE Polskiej Grupy Energetycznej po raz kolejny spełniają marzenia dzieci.

Więcej

PGE z Brązowym Spinaczem za akcję „Daj się oświecić”

06.12.2016

Kampania „Daj się oświecić” została nagrodzona w prestiżowym konkursie branży public relations, w kategorii event społeczny. Kategoria obejmuje projekty zwracające uwagę na ważne cele i problemy społeczne. Kampania PGE Obrót powstała we współpracy z agencją El Padre.

Więcej

Barbórka w Bełchatowie

05.12.2016

5 grudnia odbyły się oficjalne uroczystości związane z tegorocznym Dniem Górnika. W obchodach Barbórki w Bełchatowie, oprócz górników z kopalni należących do Grupy Kapitałowej PGE, wzięli udział przedstawiciele administracji rządowej, władz samorządowych oraz władz Grupy Kapitałowej PGE.

Więcej

PGE uruchamia pilotażowy projekt „e-Mobility” w Łodzi

01.12.2016

PGE wchodzi na rynek elektromobilności w roli inwestora i operatora infrastruktury ładowania, a także sprzedawcy usługi ładowania. 1 grudnia został podpisany list intencyjny pomiędzy PGE i Wojewodą Łódzkim na budowę 6 stacji ładowania samochodów elektrycznych. Uruchomienie stacji ładowania i systemu zarządzania zaplanowane zostało na III kwartał 2017 r.

Więcej

Kondolencje dla rodzin i bliskich ofiar wypadku w kopalni Rudna

01.12.2016

Zarząd i pracownicy PGE Polskiej Grupy Energetycznej składają wyrazy głębokiego współczucia rodzinom i bliskim górników, którzy zginęli w tragicznym wypadku w kopalni Rudna, należącej do KGHM Polska Miedź.

Więcej