Jesteś tutaj: Biuro prasoweKomunikaty prasowe ∙ Wszystkie

Komunikaty prasowe

Grupa PGE poszukuje innowacyjnych rozwiązań – rusza konkurs „Energia Innowacji”

20.12.2016

Nawet 80 000 złotych mogą otrzymać łącznie zwycięzcy II edycji konkursu „Energia Innowacji” organizowanego przez Fundację PGE. Do konkursu można zgłaszać innowacyjne projekty z obszaru działalności Grupy PGE. Najlepsze z nich mają szansę na wdrożenie.

Więcej

PGE ponownie w gronie RESPECT Index

15.12.2016

PGE znalazła się wśród 25 spółek, które weszły w skład jubileuszowej, dziesiątej edycji RESPECT Index - indeksu spółek odpowiedzialnych społecznie, notowanego na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej

Zimowe szaleństwo na PGE Narodowym

13.12.2016

Spółka PGE Energia Odnawialna, przy współpracy z PGE Obrót, już po raz kolejny zaprosiła podopiecznych domu dziecka „JULIN” w Kaliskach na niezwykłe świąteczne spotkanie. Tym razem dzieciaki przyjechały do stolicy, by skorzystać z atrakcji oferowanych na PGE Narodowym.

Więcej

„Fachowcy w trasie” pomogli już w piętnastu domach dziecka w całej Polsce

12.12.2016

W ramach oferty “Prąd jak prąd, ale z pomocą fachowców” PGE postanowiła sprawić świąteczny prezent najmłodszym i dokonać w wybranych domach dziecka oraz ośrodkach społecznych bezpłatnych, kompleksowych napraw. Dodatkowo, podczas wizyt fachowców, zespół Recycling Band umila czas podopiecznym dając świąteczny koncert.

Więcej

Wolontariusze PGE pomogli po raz trzeci

09.12.2016

Prawie 200 wolontariuszy PGE poświęciło w 2016 roku ponad 10 000 godzin na realizację projektów na rzecz lokalnych społeczności.

Więcej