Jesteś tutaj: Biuro prasoweKomunikaty prasowe ∙ Wszystkie

Komunikaty prasowe

PGE Polska Grupa Energetyczna i EXATEL ruszają ze wspólną ofertą handlową ENERGETYCZNE MINUTY

11.03.2008

PGE Polska Grupa Energetyczna wraz z wchodzącym w jej skład operatorem telekomunikacyjnym EXATEL, przygotowała ofertę obejmującą sprzedaż energii elektrycznej z usługami telekomunikacyjnymi (abonamentem telefonicznym). Sprzedaż oferty, pod nazwą ENERGETYCZNE MINUTY, rozpoczyna się w marcu. Skierowana jest do odbiorców w całej Polsce. W ramach pakietu obecni i potencjalni Klienci PGE otrzymują 230 minut miesięcznie na stacjonarne połączenia lokalne i międzymiastowe przez pierwsze 6 miesięcy od dnia przystąpienia do programu. Od siódmego miesiąca obowiązuje pakiet 120 minut w abonamencie.

Więcej

KOMUNIKAT Z POSIEDZENIA WALNEGO ZGROMADZENIA AKCJONARIUSZY PGE POLSKA GRUPA ENERGETYCZNA SPÓŁKA AKCYJNA

03.03.2008

W dniu 29 lutego 2008 r. odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. z siedzibą w Lublinie, na którym dokonano zmian w składzie Rady Nadzorczej.

Więcej

Rada Nadzorcza PGE Górnictwo i Energetyka SA wybrała nowy Zarząd.

21.02.2008

Rada Nadzorcza powołała Zarząd PGE GiE SA, kończąc tym samym procedurę kwalifikacyjną.

Więcej

Projekt IPO PGE – Umowa z doradcami finansowymi podpisana.

11.02.2008

Dnia 7 lutego br. PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. podpisała umowę z konsorcjum doradców finansowych: Goldman Sachs International jako doradcą zagranicznym oraz UniCredit CA IB Poland jako doradcą krajowym. Doradcy finansowi wspierać będą PGE w przygotowaniu i przeprowadzeniu pierwszej oferty publicznej akcji Spółki.

Więcej

Co z limitami CO2? Wnioski po konferencji dotyczącej rządowego projektu podziału CO2

06.02.2008

W poniedziałek, 4 lutego 2008 roku w Sport Hotelu w Bełchatowie odbyła się konferencja prasowa, której tematem był rządowy projekt „Krajowego Planu Rozdziału Uprawnień do emisji dwutlenku węgla na lata 2008-2012 we wspólnotowym systemie handlu uprawnieniami do emisji”.

Więcej