Jesteś tutaj: Biuro prasoweKomunikaty prasowe ∙ Wszystkie

Komunikaty prasowe

PGE przystąpiła do Polskiej Platformy Czystych Technologii Węglowych

17.03.2008

25 lutego 2008 r. w siedzibie Ministerstwa Gospodarki została powołana, z inicjatywy Vattenfall Poland i Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE, Polska Platforma Czystych Technologii Węglowych.

Więcej

PGE w Europejskim Programie Biznesowo- Parlamentarnym

17.03.2008

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. została zaproszona przez Alejo Vidala-Quadrasa, wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego, do udziału w Europejskim Programie Biznesowo-Parlamentarnym (European Business and Parliament Scheme). Decyzją Zarządu PGE przystąpiła do Programu na rok 2008.

Więcej

PGE Polska Grupa Energetyczna i EXATEL ruszają ze wspólną ofertą handlową ENERGETYCZNE MINUTY

11.03.2008

PGE Polska Grupa Energetyczna wraz z wchodzącym w jej skład operatorem telekomunikacyjnym EXATEL, przygotowała ofertę obejmującą sprzedaż energii elektrycznej z usługami telekomunikacyjnymi (abonamentem telefonicznym). Sprzedaż oferty, pod nazwą ENERGETYCZNE MINUTY, rozpoczyna się w marcu. Skierowana jest do odbiorców w całej Polsce. W ramach pakietu obecni i potencjalni Klienci PGE otrzymują 230 minut miesięcznie na stacjonarne połączenia lokalne i międzymiastowe przez pierwsze 6 miesięcy od dnia przystąpienia do programu. Od siódmego miesiąca obowiązuje pakiet 120 minut w abonamencie.

Więcej

KOMUNIKAT Z POSIEDZENIA WALNEGO ZGROMADZENIA AKCJONARIUSZY PGE POLSKA GRUPA ENERGETYCZNA SPÓŁKA AKCYJNA

03.03.2008

W dniu 29 lutego 2008 r. odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. z siedzibą w Lublinie, na którym dokonano zmian w składzie Rady Nadzorczej.

Więcej

Rada Nadzorcza PGE Górnictwo i Energetyka SA wybrała nowy Zarząd.

21.02.2008

Rada Nadzorcza powołała Zarząd PGE GiE SA, kończąc tym samym procedurę kwalifikacyjną.

Więcej